Ігор Гундич підписав меморандум з Держенергоефективністю про енергоменеджмент

1.12.2017 11:28 Житомирська область, Держенергоефективності, семінар, енергоменеджмент, меморандум, Ігор Гундич Версія для друку
518  

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав меморандум з головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком про створення в облдержадміністрації сектору енегоменеджменту.

 

Підписання відбулося сьогодні, 1 грудня, під час регіонального семінару «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень».

 

«Сьогоднішній захід  підтверджує, що енергоефективність у нас в пріоритеті. На рівні облдержадміністрації, обласної ради прийняті програми, які допомагають людям втілювати енергоефективні заходи. Так, за програмою теплих кредитів уже 12 тис. жителів області утеплили своє помешкання. Також за прорамою енергоефективності в області ми відшкодовуємо людям до 20 % за сонячні електростанції. На початку ми ставили планку, якщо 30-35 скористаються програмою, то це буде показник. Але вона стрімко набуває популярності. Більше 50 домогосподарств вже встановили сонячні електростанції на Житомирщині. Ми чітко розуміємо, що енергонезалежність родини – це незалежність нашої держави», – наголосив Ігор Гундич.

 

За його словами, крім підтримки приватних власників сонячних електростанцій, в області реалізуються проекти з будівництва потужних сонячних станцій – у Бердичівському та Лугинському районах.

 

«Меморандум з Держенергоефективністю підтверджує, що ми створимо у себе сектор з енергоменеджменту. Маю надію, що на місцях також будуть люди, які допомагатимуть втілювати ці заходи на місцях. Цей меморандум буде для мене додатковим стимулом реалізовувати ті проекти, які потрібні для енергетичної незалежності нашої держави», – зазначив Ігор Гундич.

 

Під час семінару представники районів, міст, енергетичних компаній знайомилися з концепцією матеріального стимулювання осіб, задіяних в системах енергоменеджменту, шляхами розподілу та використання заощаджених, дізнавалися про можливості GIZ для запровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу в громадах, про впровадження системи енергетичного менеджменту з метою підвищення енергетичної ефективності будівель, використання сучасного освітлення громадських будівель на досвіді Польщі.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців