Ігор Гундич підписав розпорядження про організацію святкових новорічних заходів для дітей

14.12.2017 10:14 Житомирська область, розпорядження, новорічні свята, заходи, діти, Ігор Гундич Версія для друку
346

У всіх районах та містах області до Дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят відбудуться концерти, обрядові вистави, театральні постановки для дітей. У Житомирі організують обласні заходи для дітей пільгових категорій у День Святого Миколая та напередодні Нового року.

 

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Ігоря Гундича «Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей».

 

Ігор Гундич доручив провести в грудні свято відкриття Новорічної ялинки у м. Житомир, у районних центрах і містах області.

 

Відповідно до документу, 19 грудня у Житомирській обласній філармонії  імені С. Ріхтера відбудеться обласний захід для дітей пільгових категорій «Святий Миколай, до нас у гості завітай». А 26 грудня у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги пройде свято Нового року під патронатом голови облдержадміністрації.

 

Також у грудні відбудеться новорічна зустріч керівництва області з дітьми, батьки яких загинули в антитерористичній операції на сході України.

 

З метою організації цікавого дозвілля школярів та молоді області  у Новорічні і Різдвяні свята в районах та містах пройдуть концерти, обрядові вистави, театральні постановки та інші дійства. Діти відвідають під час зимових канікул театри, кінотеатри,  музеї, інші заклади культури і мистецтва.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців