Ігор Гундич: підприємства в районах дають упевненість у спроможності громад. ФОТО

8.09.2017 12:00 Версія для друку
242  

Пелети для твердопаливних котлів, які дають у 2,5 рази більше тепла, ніж дрова, якісні паркетні дошки, інші вироби із деревини – таку продукцію виробляють місцеві виробники у Ємільчинському районі і експортують її до країн Європи, а також реалізують на внутрішньому ринку.

 

Голова ОДА Ігор Гундич упевнений, що такі підприємства відіграватимуть важливу роль у розвитку об’єднаної громади, адже є бюджетоутворюючими.

 

«Приємно, що майже весь Ємільчинський район об’єднався в одну громаду. Ще більше приємно те, що на території Ємільчинського району є підприємства, які працюють на експорт. Вони дають упевненість нам, що ця громада буде спроможна, матиме можливість розвиватися. Ці підприємства – стовпи економіки Ємільчинської об’єднаної територіальної громади», – сказав Ігор Гундич.

 

Вже сьогодні ТОВ «Банковиський» та ТОВ «Пеллет-Енерго» орієнтовані на європейського споживача і виробляють продукцію згідно європейських стандартів, забезпечують робочі місця із конкурентною заробітною платою та розширюють і постійно модернізують своє виробництво. Близько 80% продукції підприємств експортується до країн Європи.

 

Податки, які сплачують ці підприємства, лишатимуться в бюджеті об’єднаної громади і суттєво впливатимуть на її розвиток.

 

Довідково:

 

ТОВ «Банковський» – підприємством сплачено податків за шість місяців поточного року на суму 573,5 тис. грн., в тому числі ПДФО – 230,1тис. грн. Підприємство займається експортом продукції  з деревини до країн: Румунія, Німеччина, Америка.

 

ТОВ «Пеллет-Енерго» – основним видом діяльності є виробництво пелетів – деревинно-паливних гранул. Підприємством сплачено податків за шість місяців поточного року на суму 447,4 тис. грн.. , в тому числі ПДФО – 399 тис. грн.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців