Ігор Гундич після Ради регіонального розвитку: Маємо тримати планку. ФОТО

20.03.2017 20:02 Петро Порошенко, Ігор Гундич, Рада регіонального розвитку, Геннадій Зубко, державна стратегія, Житомирська область Версія для друку
1061

 

Пріоритети в реалізації стратегії розвитку України обговорили сьогодні, 20 березня, на Раді регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, урядовці та представники органів влади з усієї держави, у тому числі делегація з Житомирщини.

 

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич після Ради розвитку у коментарі представникам ЗМІ наголосив, що у багатьох показниках, озвучених керівництвом держави як пріоритетні, Житомирська область тримає достойні позиції.

 

«Це стосується децентралізації, а відповідно, і формування спроможності наших громад. За підсумками 2016 року наша область зайняла перше місце за кількістю створених ОТГ. Триматимемо планку й надалі», – підкреслив керівник області.

 

Житомирщину як лідера в децентралізації відзначив і під час свого спітчу Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, акцентуючи, що 30% всіх ОТГ в Україні створені у трьох областях: Дніпропетровській, Житомирській і Тернопільській.  Також він додав, що в області із 12 опорних шкіл 8 діють саме в ОТГ, що є значимим для розвитку громад.

 

Серед питань, що піднімалися під час Ради регіонального розвитку – зовнішня підтримка дій держави, яку обіцяють посилювати, активна реалізація внутрішніх реформ на місцях. Зокрема, створення дорожнього фонду із 2018 року, масштабний ремонт доріг із 2017 року, впровадження ідеї нової української школи (НУШ), яку б діти із задоволенням відвідували, реформування медицини, прийняття нового законодавства, ремонт і відновлення об’єктів інфраструктури, передача частини повноважень стосовно формування тарифів на рівень місцевого самоврядування та ін. Про це читайте невдовзі на сайті ОДА.

 

Нагадаємо, у своєму вступному слові Президент України вкотре підкреслив, що через так звану блокаду МВФ відтермінував виділення чергового траншу і ми маємо об'єднати зусилля, щоб виправити ситуацію.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців