Ігор Гундич про реконструкцію «Полісся»: Це буде стадіон, що дасть можливість приймати матчі Прем’єр-ліги

22.11.2017 14:16 Житомирська область, центральний стадіон, "Полісся", реконструкція, матчі, Прем’єр-ліга, Ігор Гундич Версія для друку
390

Центральний стадіон «Полісся» стане стадіоном 1-ої категорії та дасть можливість приймати матчі Прем’єр-ліги. З таким стадіоном неможливо не мати професійної команди.


Про це сказав сьогодні, 22 листопада, голова ОДА Ігор Гундич на прес-конференції під час представлення нового тренера.


«Ми планували завершити реконструкцію стадіону до 15 листопада цього року. Але ми не будували тих планів, які зараз вже є. Коли я почав розбиратися, що входить у реконструкцію 2-ої черги, я зрозумів – крім відновлення трибун і нового газону тут більше нічого не передбачалося. Далі я уявив себе на місці вболівальника, який прийшов би, а ми тут йому тут «впарювали», що ми відновили стадіон. Після цього, я чітко розібрався у проекті і спитав, як можна було погодитися тільки на 2-гу чергу!?», – сказав Ігор Гундич.


Тому до реконструкції стадіону підійшли комплексно – тепер це не лише облаштування поля. Як повідомив голова ОДА, додатково у проект включили підігрів стадіону, систему для автоматичного поливу території, аналог якої на стадіоні «Олімпійський», благоустрій території за стадіоном, тенісний корт, майданчик для метання ядра, освітлення, екран 4 на 7 метри.


«Коли ми все це зробимо і здамо стадіон – це буде стадіон першої категорії. Я в цьому переконаний. Це буде стадіон, що дасть можливість приймати матчі Прем’єр-ліги. Із таким стадіоном ми просто зобов’язані мати професійну команду», – сказав Ігор Гундич.


Керівник області також повідомив, що новому тренеру ФК «Полісся» Володимиру Мазяру він особисто пообіцяв, що у наступному році команда тренуватиметься і гратиме на новому стадіоні.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців