Ігор Гундич провів зустріч з послом Казахстану щодо створення спільних бізнес-проектів

20.12.2017 14:11 Житомирська область, Казахстан, зустріч, посол, співпраця, Ігор Гундич Версія для друку
337  

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич разом з головою облради Володимиром Ширмою обговорили з послом Казахстану можливі напрямки діяльності та створення спільних бізнес-проектів.

 

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим відбулася 20 грудня.

 

«На сьогодні на Житомирщині ще немає залучених інвестицій з Казахстану. Тому я сподіваюся, що сьогоднішня зустріч матиме результат, і ми налагодимо співпрацю між нашими країнами. Це можуть бути галузі сільського господарства, каменеобробки, деревообробки та ІТ-сфера», – зазначив Ігор Гундич.

 

За словами посла Республіки Казахстан, для початку співпраці потрібно реалізувати 3-4 потужних проекти, які матимуть гарний результат.

 

«Маємо створити кілька бізнес-проектів, які включатимуть пріоритетний напрямок, форму співпраці, бачення ринку збуту та рентабельність. Ми готові до співпраці. Досвід у нас є, адже за 1,5 роки роботи в Україні вже з’явилося більше 200 нових спільних підприємств», – розповів Самат Ордабаєв.

 

«Налагоджувати співпрацю з Казахстаном ми вже почали: кілька днів тому відпустили тренера нашого футбольного клубу "Полісся" очолювати клуб вищої ліги Казахстану "Акжайик"», – пожартував голова ОДА.

 

Учасники зустрічі обговорили тенденції розвитку економіки та ринку у Казахстані та на Житомирщині, можливі шляхи та напрямки співпраці.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців