Ігор Гундич закликав представників правоохоронних органів до ефективнішої роботи та відкритості для громадськості

22.12.2017 13:05 Житомирська область, правоохоронні органи, прокуратура, поліція, нарада, Ігор Гундич Версія для друку
366  

У наступному році силові структури мають працювати ще ефективніше та бути відкритими для громадськості.

 

На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 22 грудня, під час координаційної наради з правоохоронними органами.

 

«Як голова ОДА, я можу запевнити, що є ефективна співпраця і єдина позиція влади області та силових структур, що дає можливість спільно забезпечувати і правопорядок, і протидію корупції. Так, у нас відсоток розкриття злочинів вищий, ніж в середньому по Україні. Але сказати, що я повністю задоволений роботою, не можу. На наступний рік ми маємо ставити перед собою нові завдання та ефективніше працювати і у напрямку незаконного видобутку бурштину, піску, незаконних рубок лісових насаджень. Це все кошти, які могли піти у бюджет. Якщо надходження від цих сфер зростатимуть, то і матеріально-технічне забезпечення силових структур буде покращуватися», – наголосив Ігор Гундич.

 

Також керівник області закликав представників правоохоронних органів докласти більше зусиль до викриття корупції і хабарництва у різних сферах діяльності і бути більш відкритими до громадськості.

 

«Ми повинні робити все можливе, щоб викривати хабарників, щоб суспільство і органи влади, які працюють для громад, очищалися від таких людей. Результати роботи показують, що це реально зробити. Будьте більш відкритими, бо громадськість сьогодні дуже активна і ми повинні з нею спілкуватися. Чим більше будемо відкритими, тим більшою буде довіра з боку людей», – зазначив Ігор Гундич.

 

За словами прокурора області Любомира Війтовича, рівень розкриття злочинів за результатами розслідувань в області є вищим, ніж середній по Україні – 41% проти 37,5% в Україні. Кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень зменшилася на 11%. Відмічається зменшення на 22% умисних вбивств. До суду скеровано 39 обвинувальних актів у бюджетній сфері, 10 у земельній сфері та 26 кримінальних корупційних правопорушень.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців