Ігор Гундич: Житомирщина може стати шостою областю, де діятиме Академія лідерства

6.07.2018 12:36 Житомирська область, Академія лідерства, викладачі, молодь, зустріч, Ігор Гундич Версія для друку
343  

Житомирщина може стати шостою областю, де діятиме Українська Академія Лідерства. На сьогодні Академія працює у 5 містах України.

 

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, який сьогодні, 6 липня 2018 року, зустрівся із менторами Української Академії Лідерства з Києва, Львова, Полтави, Харкова та Миколаєва.

 

«Дуже приємно бути серед таких молодих викладачів, які вже мають досвід та можуть навчати молодь. Я переконаний в тому, що сильна країна може розбудовуватиметься активною і сильною молоддю. Ви здатні розвивати міста, громади, країну. Сподіваюся, що Житомирщина стане шостою областю, де діятиме академія лідерства. На мою підтримку і допомогу ви можете розраховувати», – наголосив Ігор Гундич.

 

Керівник області розповів молодим менторам про грантову підтримку громадських організацій, програму підтримки молоді на селі «Власний дім», розповів про пріоритети у розвитку Житомирщини.

 

На сьогодні у Академії лідерства, осередки якої діють у 5 містах України, є і житомиряни, які відзначають, що на відстані краще видно, що Житомирщина дійсно розвивається, стає прогресивною, і молодь теж має це бачити і включатися.

 

Ігор Гундич запросив ініціаторів на Житомирщину, щоб навчати підлітків та розвивати область. Він наголосив на необхідності створення дорожньої карти втілення проекту, аби бачити, що потрібно зробити і яка підтримка необхідна.

 

Довідково:

 

Українська Академія Лідерства (УАЛ) –  це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

 

Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, та Міністерства освіти і науки України. Наразі спільнота випускників УАЛ налічує 230 молодих людей із усіх областей України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців