Інвестиційний бум, який сьогодні відбувається, є яскравою ознакою довіри до України з боку світових інвесторів, – Президент

13.09.2018 10:45 Президент, інвестиції, ІКЕА, SALIC, Житомирська область, Bayer Версія для друку
169

1Відкриття магазину IKEA в Україні, інвестиції саудівської компанії у аграрний сектор – все це є показником того, що світові інвестори довіряють Україні.

 

На цьому наголосив Президент України вчора, 12 вересня, на зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке та під час підписання угоди між компаніями Mriya Farming PLC та SALIC.

 

«Інвестиційний бум, який на сьогоднішній день відбувається, є яскравою ознакою довіри до України з боку світових інвесторів», – зауважив Президент України.

 

Глава держави розповів про важливі для української економіки події, які відбулися останнього місяця. Зокрема, про надходження 200 млн доларів з боку компанії Bayer з інвестиції в насіннєвий завод на Житомирщині, 450 мільйонів доларів від компанії NBT з Норвегії, яка інвестувала у відновлювальну енергетику.

 

Петро Порошенко наголосив, що нині продовжується робота для покращення інвестиційної привабливості країни.

 

Вчора було завершено 13-річну процедуру входження IKEA на український ринок. Планується відкриття першого магазину у Києві у наступному році.

 

Також відбулося підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company щодо продажу компаній Mriya Holding Cyprus Limited та Mriya Trading Cyprus Ltd.

 

 «Дуже важливо, що внаслідок цього контракту, ми відновлюємо діяльність надзвичайно великого холдингу, відновлюємо його платоспроможність, відновлюємо довіру інвесторів, і це є яскравим прикладом ефективної співпраці українського Президента, Уряду, Національного банку України, Інвестиційної ради при Президенті України», – також сказав Петро Порошенко.

 

Нагадаємо, на Житомирщину зайшов серйозний інвестор – Bayer, який вклав 200 млн доларів у насіннєвий завод.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців