• Карта сайту
 • Іноземці та особи без громадянства раніше не судимі та які перебувають в Україні на законних підставах, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України на посади рядового, сержантського і старшинського складу, з випробувальним терміном два місяці.

   

  Основними (вимогами) під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

   

  Довідково. Стаття 211,212. Закону України "Про військовий обовязок і військову службу" № 2232-ХІI — 1992 року (із змінами).

   

  На сьогодні опрацьовується Перелік посад, які не можуть бути заміщені іноземцями або особами без громадянства.

   

  Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

   

  Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні: 

  (У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково).

   

  Довідково. Стаття 231. Закону України "Про військовий обовязок і військову службу" № 2232-ХІI — 1992 року (із змінами).

   

  Про пільги та гарантії військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу за контрактом можна дізнатися тут.

   

  Більш детальніше з вимогами до прийняття на військову службу за контрактом можна ознайомитися тут, а як заключити контракт для проходження військової служби дивіться тут.

   

  1