Кампанія комплектування армії контрактниками дає позитивні результати

23.03.2016 15:48 Контрактна армія, військовослужбовці, Президент України Версія для друку
467

Петро Порошенко під час зустрічі з командирами Збройних Сил України середньої військової ланки управління наголосив, що кампанія комплектування армії контрактниками дає позитивні результати.

 

«Щойно перевірив останні цифри укладання контрактів, які відбулися з початку поточного року. Вони дають нам всі підстави для оптимізму», – повідомив Президент.

 

Глава держави зазначив, що у тренувальних і навчальних центрах вже проходять підготовку 13 тис. військовослужбовців, які уклали контракт у цьому році.

 

«Це дає можливість значно посилити і мотивацію, і якість підготовки, і відповідним чином скоротити плани по мобілізації», – переконаний  Президент.

 

Глава держави ще раз висловився за подальше скорочення кількості мобілізованих та збільшення осіб, що служитимуть у війську на контрактній основі. «Ми проаналізуємо і суттєво скоротимо плани по мобілізації. Ще раз наголошую – моє завдання, аби левова частина комплектації відбувалася через контрактну складову, тому темп укладання контрактів наказую не збавляти, а лише нарощувати», – підкреслив він.

 

Президент повідомив, що має намір вже найближчими днями підписати Указ про демобілізацію військовослужбовців, які були мобілізовані до лав Збройних Сил України в особливий період під час четвертої хвилі.

 

Петро Порошенко зазначив, що всі етапи процесу комплектування армії – від військкомату до конкретного підрозділу – мають бути під особистим контролем командирів, «щоб у гонитві за кількісними показниками не повторювали минулих помилок».

 

Він також підкреслив, що грошове забезпечення військовослужбовців вже істотно збільшено. Глава держави нагадав, що за його дорученням першим пріоритетом є забезпечення Збройних Сил України і грошове забезпечення військовослужбовців.

 

«Наступного року, я впевнений, відбудеться подальше його зростання, щоб підвищити не лише моральну, але й матеріальну привабливість військової служби», – сказав Петро Порошенко.

 

За словами Глави держави, дуже важливо, що підвищення мотивації військовослужбовців позитивно вплинуло і на контрактну складову формування Збройних Сил України.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині 533 особи вже вступили на контрактну службу.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців