Керівники області зустрілися із активом ветеранів Афганської війни. ФОТО

12.02.2019 14:13 Житомирська область, зустріч, афганці, Ярослав Лагута, Володимир Ширма Версія для друку
166

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області зустрілося з представниками організацій ветеранів війни в Афганістані.

 

Зустріч відбулася сьогодні, 12 лютого, у Житомирі за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути та голови обласної ради Володимира Ширми.

 

«В першу чергу, прийміть вітання від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича. Бажаю вам здоров’я, щоб ми ще багато років зустрічалися у такому ж складі. Ви приклад громадянської позиції, сили волі та духу», – сказав Ярослав Лагута.

 

Також він додав, що у минулому році держава виділила Житомирщині кошти на 26 квартир для воїнів-інтернаціоналістів – вже придбали 24.

 

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану представники афганських організацій отримали відзнаки від облдержадміністрації та обласної ради.

 

Під час зустрічі із керівництвом області афганці поділилися проблемами, з якими зіштовхуються учасники бойових дій, та обговорили питання, що потребують вирішення, зокрема житлові, земельні, соціального захисту, лікування та оздоровлення тощо.

 

Нагадаємо, 15 лютого о 13.00 біля пам’ятного знаку «Братам загиблим у Афгані»  у Житомирі відбудеться мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

Довідково. У Житомирській області налічується 19,1 тис. учасників бойових дій та 5,1 тис. осіб з інвалідністю. У минулому році з державного бюджету було виділено 23,8 млн грн на придбання житла 24 учасникам особам з інвалідністю 1-2 групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав. Також минулого року 930 ветеранів війни та осіб з інвалідністю пролікувалися в підвідомчих санаторно-курортних закладах Мінсоцполітики, а на 1 квартал 2019 року виділено 254 путівки для осіб вищезазначеної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців