Керівник області вручив ще 12 ордерів на квартири

17.12.2015 16:43 Версія для друку
531  

Сьогодні, 17 грудня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський у м. Новоград- Волинському вручив ще 12 ордерів на квартири учаснику АТО та родинам військових, хто героїчно загинув у боях.

 

Керівник області зазначив, що сьогодні нове житло отримають одинадцять сімей загиблих героїв. «Вони віддали свої життя, щоб захистити свою країну, свій народ. Вічна їм шана і пам’ять від усього народу та держави. Герої не вмирають!», – сказав Сергій Машковський.

 

Голова ОДА наголосив на тому, що отримання житла військовослужбовцями та їх родинами - це незаперечний обов’язок держави та зазначив, що цього року 58 квартир отримали військові  та сім’ї загиблих в Житомирській області. Крім того, ще 10 квартир планується закупити до кінця поточного року.

 

Ордери від квартир було вручено  сім’ям героїчно загиблих за Україну Антона Мілька, В'ячеслава Уткіна, Валерія Юрченка, Івана Олійника, Сергія Майбороди, Ярослава Остапчука, Геннадія Беляка, Олексія Зайця, Олега Обухівського, Миколи Лісовського, Юрія  Поліщука та учаснику АТО, інваліду війни другої групи  Леоніду Лівіцькому.

 

За мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України у ході проведення антитерористичної операції 7 військовослужбовцям  були присвоєні позачергові військові звання та передані дружинам.

 

«Бажаю тим, хто сьогодні отримав житло, і хто його буде отримувати, мирного неба, затишної оселі. Ми пишаємось достойними синами Українського народу та низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих. Герої не вмирають!», - сказав Сергій Машковський.

 

Керівник області поклав квіти до меморіалу пам’яті загиблим воїнам.

 

Нагадаємо, що 3 грудня було вручено ключі від квартир в смт Попільня : http://oda.zt.gov.ua/sergij-mashkovskij-vruchiv-klyuchi-vid-kvartir-shhe-trom-sim%E2%80%99yam-zagiblix-uchasnikiv-ato.html

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців