Керівники області провели зустріч з афганськими організаціями Житомирщини. ФОТО

14.02.2018 14:14 Житомирська область, ветерани, афганці, організації, зустріч, Ігор Гундич Версія для друку
543  

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області зустрілося з представниками організацій ветеранів Афганської війни.

 

Зустріч відбулася сьогодні, 14 лютого, у Житомирі за участю голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми.

 

«На сьогодні і обласна адміністрація, і обласна рада стоять лицем до усіх воїнів-афганців, учасників бойових дій. Цього року запланована реконструкція центру вертебрології, на базі якого, я впевнений, буде один з найкращих центрів реабілітації учасників бойових дій», – зазначив Ігор Гундич.

 

Голова обласної спілки ветеранів афганської війни Павло Ментов подякував за матеріальне забезпечення та налагоджену роботу в обласному військовому госпіталі, обласній лікарні та центрі вертебрології, де воїни-афганці можуть підлікуватися у хороших умовах.

 

Також члени афганських організацій наголосили на необхідності співпраці з учасниками АТО, адже на сьогодні саме їм афганці можуть передати свій досвід.

 

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану представники афганських організацій отримали відзнаки від облдержадміністрації та обласної ради.

 

Нагадаємо, завтра о 13.00 біля пам’ятного знаку «Братам загиблим у Афгані» у Житомирі відбудеться мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців