Керівники військових підрозділів Житомирщини спільно з депутатами вирішували питання надання підтримки з обласного бюджету

23.05.2018 14:59 Житомирська область, військові частини, обласний бюджет, програма, підтримка, Олексій Шатило Версія для друку
321  

Які військові формування мають право на фінансову підтримку з обласного бюджету та як можуть розподілятися кошти – такі питання вирішували  координаційна рада з організації шефства над військовими підрозділами ЗСУ, Нацгвардії України при ОДА та представники постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Спільне засідання відбулося сьогодні, 23 травня, за участю керівника апарату ОДА Олексія Шатила та заступника голови обласної ради Максима Вілівчука.

 

На 2018 рік в обласному бюджеті передбачено 1 млн грн на програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин ЗСУ, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською ОДА, на 2018-2020 роки.

 

За словами командувача десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенанта Михайла Забродського, програма потребує змін як у включенні до складу її учасників всіх військових частин, які дислокуються на території області, так і у порядку розподілу фінансової допомоги і розмежування понять фінансової підтримки з обласного бюджету та шефської допомоги військовим частинам.

 

«Зміни у цю програму ми маємо внести таким чином, щоб вони не дублювали інші обласні програми. Думаю, за два дні ми разом відпрацюємо варіанти, щоб встигнути подати проект рішення на розгляд постійної комісії з питань бюджету», – наголосив Олексій Шатило.

 

На сьогодні зазначена програма регламентується Указами Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», від 08.08.2017 №213 «Про внесення змін до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44» і включає лише 4 військові частини.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців