Кількість безробітних на Житомирщині зменшилась майже на 23%

16.03.2017 14:32 Житомирська область, служба зайнятості, населення, безробіття, показники, зниження Версія для друку
246

1У січні-лютому 2017 року статус безробітного мали 22 тис. жителів Житомирщини, що на 4,9 тис. або майже на 23%  менше, ніж за цей період рік тому.

 

Про це повідомляє Житомирський обласний центр зайнятості.

 

«Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості та кількість поданих ними вакансій зросла на третину. У січні-лютому 2017 року 2,8 тис. підприємств, установ та організацій області заявили службі зайнятості про потребу у 9203 працівниках для заповнення вільних робочих місць, що на 2240 більше, ніж торік за ці два місяці. Кількість пропозицій роботи найбільше зросла у Романівському, Коростишівському, Баранівському і Попільнянському центрах зайнятості», – йдеться у повідомленні. 

 

Також Центр зайнятості повідомляє, що надлишок на ринку праці області продавців продовольчих товарів, водіїв, бухгалтерів, кухарів, медсестер, а

у дефіциті – державні виконавці, електрогазозварники, швачки, верстатники, водії тролейбуса, токарі, закрійники, слідчі і навіть поліцейські.

 

Довідково. Станом на 1 березня 2017 року на обліку в центрах зайнятості перебувало17,9 тис. безробітних громадян, серед них: 9,3 тис. осіб  становили  жінки, 6,5 тис. осіб – молодь у віці до 35 років, 7,3 тис. осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 1,2 тис. осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1,3 тис. – учасники АТО.

 

На 1 вакансію у середньому по Житомирській області претендувало 8 осіб(на 1 березня 2016 року 13 осіб).

 

Зросла кількість жителів області, які були забезпечені роботою: знайшли роботу упродовж двох місяців майже 5,5 тис. осіб, що на 30% більше у порівнянні з 2016 роком. При цьому 72% працевлаштованих отримали роботу оперативно до надання статусу безробітного. На 3 тис. осіб зменшилась чисельність осіб, які отримували допомогу по безробіттю: у січні-лютому цього року 14,5 тис. осіб мали матеріальну підтримку на час пошуку роботи, середній розмір якої складав близько 1759 грн.  

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців