Кількість нових звернень по субсидії зростає

23.09.2015 17:19 Версія для друку
353

Під час зустрічі заступника Міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна з експертом місії Міжнародного валютного фонду Бретом Райнером йшлося про динаміку надання населенню субсидій на енергоносії. Також були обговорені перспективи запровадження оновленої програми надання субсидій громадянам за спрощеною процедурою.

 

Лише за минулий тиждень значно зросла кількості нових звернень по субсидії. Таких звернень було 140 тисяч, що суттєво перевищує показники попередніх тижнів.

 

Експерт МВФ також відзначив значний прогрес Міністерства соцполітики у виконанні планових завдань із залучення населення до програми субсидій.

 

Заступник Міністр зазначив, що важливим соціальним завданням програми є захист громадян напередодні опалювального сезону. І це допоможе знизити напругу у суспільстві в умовах підвищення тарифів на комунальні послуги і енергоносії.

 

„Заяви на оформлення субсидії подали 3 мільйони 173 тисячі домогосподарств із загального числа в 15 мільйонів сімей, що, за даними Держстату, мешкають в Україні, - надав актуальну інформацію представник Мінсоцполітики, – 2 мільйони 957 тисяч родин отримали позитивну відповідь. Документи по решті ще в роботі у територіальних органах соцзахисту”.

 

„Ми працюємо над досягненням визначеного Міністерством спільно з Урядом завдання – залучення до програми житлових субсидій 4 мільйонів 500 тисяч сімей, - повідомив Мущинін. – Щотижня відстежуємо стан виконання цього амбіційного завдання за інформацією з кожного регіону. Вже сьогодні людям надано учетверо більше субсидій порівняно з серпнем 2014 року, і цей показник зростає”.

 

Консультації фахівців місії Фонду з представниками української влади тривають.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців