Конкурси, форуми, тренінги. Топ-5 можливостей для активних та креативних

5.04.2018 15:55 можливості, Топ-5, конкурси, форуми, тренінги Версія для друку
271

можливостіЯкщо ви бажаєте долучитись до активного громадського простору, або ж удосконалити свої навички та вміння, тоді запрошуємо до участі в наступних конкурсах, форумах та тренінгах.

 

Х зустріч Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Відкрито прийом заявок на 10-ту Асамблею Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка відбудеться наприкінці листопада або початку грудня.

 

Асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – це ключова подія, що проводиться щорічно з 2009 року.

 

Це найвищий орган, який приймає рішення в рамках Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, і слугує платформою для обговорення досягнень Форуму та Східного партнерства в цілому, а також внеску громадянського суспільства в процес реформ у регіоні.

 

Щорічно захід об’єднує понад 200 представників громадянського суспільства з регіону Східного партнерства та ЄС, а також інших зацікавлених сторін.

 

Дедлайн подачі заявок: 15 травня 2018 р.

 

Деталі:http://eap-csf.eu/call-for-applications-for-the-10th-annual-assembly-2018/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=applications_for_the_10th_eap_csf_annual_assembly_are_now_open&utm_term=2018-03-30

 

Вартові безпеки

ВГО «Побратими» та проект «Добровольці-вогнеборці» оголошують конкурс для громад та активістів на участь у програмі «Вартові безпеки». Учасники програми отримають комплексну підтримку з удосконалення безпеки громад та формування нової культури безпеки.

 

Участь у програмі передбачає менторську допомогу зі створення пожежних команд у громадах, супровід у написанні грантових заявок, а також підтримку та просування іміджу команди на національному рівні.

 

Участь у програмі безкоштовна, дедлайн подачі заявок — 10 квітня.

 

Деталі:http://dobrovoltsi.tilda.ws/

 

Тренінг для тренерів «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

МБФ «Український жіночий фонд» спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» запрошує представників та представниць громадських організацій, а також обласних, районних, міських центрів зайнятості до участі у дводенному тренінгу для тренерів за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», який відбуватиметься в Києві 25-26 квітня 2018 року. Запрошуємо до участі представників та представниць з 11 областей країни, а саме: Житомирської, Запорізької, Київської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Тернопільської, Миколаївської, Кіровоградської, Донецької та Луганської.

 

Основною метою програми є надання допомоги вразливим групам населення (внутрішньо-переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, пенсіонерам, людям передпенсійного віку, членам багатодітних родин, одиноким батькам/матерям, людям з інвалідністю та малозабезпеченим особам тощо) шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті.

 

Деталі:https://www.uwf.org.ua/news/11191

 

XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Мета Форуму:

- Сприяння реалізації Енергетичної стратегії України до 2030 року для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми країни, енергетичної незалежності та безпеки держави.

 

- Демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно‑правовий та науковий розвиток.

 

- Створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу і влади.

 

Деталі:http://www.iec-expo.com.ua/uk/pek-2018.html

 

ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

23 квітня у Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018», метою якого є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

 

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

 

Ознайомитись з перебігом І Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» можна за посиланням: http://uainworld.com/index.php/business-economy/item/3144-.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців