Коростенський завод залізобетонних шпал відзначив 60-річчя з дня заснування

7.07.2018 09:12 Житомирська область, Коростень, завод залізобетонних шпал, ювілей, Олексій Шатило Версія для друку
446

60 років з дня заснування відзначив Коростенський завод залізобетонний шпал. За цей час на підприємстві виготовили 40 млн залізобетонних шпал, напівшпал та брусів для залізничної інфраструктури.

 

Від імені голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича з ювілеєм підприємство привітав сьогодні, 6 липня, керівник апарату облдержадміністрації Олексій Шатило.

 

«Коростенський завод залізобетонних шпал є однією з найважливіших складових залізниці не лише в Україні, але і у сусідніх державах.  Щодня залізничними шляхами, які побудовані з наших шпал, курсують сотні потягів. Вітаю з визначною датою усіх, хто сприяв становленню та розвитку підприємства. Бажаю подальших успіхів, економічного піднесення та професійних здобутків!», – зазначив Олексій Шатило.

 

Коростенський завод залізобетонних шпал був заснований у 1958 році. На сьогодні тут працює майже півтисячі працівників. Підприємство спеціалізується на виробництві залізобетонних попередньо-напружених шпал, напівшпал та брусів для залізничної інфраструктури, яких за 60 років виготовили 40 млн штук.

 

Завод постійно вдосконалюється та розширює свій асортимент. Він має технічні можливості виготовляти всі необхідні залізобетонні вироби від залізобетонних шпал різних видів до товарів народного споживання. Завдяки новим стрілочним переводам від Коростенського заводу потяги можуть рухатися зі швидкістю 140-160 км на годину.

 

1

 

8

 

7

 

9

 

6

 

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців