Кожен район Житомирщини вже забрав набори LEGO для першачків

9.07.2018 16:44 Житомирська ОДА, LEGO, НУШ Версія для друку
220

Представники місцевих органів управлінь освіти у районах області вже забрали комплекти конструкторів LEGO для навчання першачків, які Житомирщина отримала безкоштовно від компанії The LEGO Foundation в числі перших регіонів України.


Нагадаємо, що 7 липня, Житомирська область вже отримала більше 15 тисяч наборів LEGO «Шість цеглинок» та 1237 наборів «LEGO Play Box». Кожен учень першого класу 2018-2019 навчального року наразі забезпечений конструктором. Так в області очікується прогнозована кількість першачків 15 602 дитини, які навчатимуться у 1237 класах.


За словами заступника начальника управління освіти облдержадміністрації Ольги Липовецької, усі перші класи на Житомирщині отримали набори конструкторів безкоштовно. Набори LEGO допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Шість цеглинок – це технологія навчання, яка допомже учням тренувати пам'ять, розвивати моторику та творчо мислити. Через гру вони можуть навчитися таким умінням як вирішення проблемних питань.


За інформацією управління освіти облдержадміністрації, наразі кожен район вже отримав свої набори LEGO, проте ще тривають процедури оформлення документів. Тепер місцеві органи освіти будуть розподіляти ці конструктори по школах. Таким чином у новому навчальному році кожен перший клас вже з 1 вересня почне заняття з наборами LEGO.


«У серпні 100 вчителів початкової ланки проходимуть відповідні тренінги щодо використання LEGO-комплектів у навчанні. Далі вони ділитимуться знаннями, досвідом та навичками з іншими педагогами на місцях», - зазначила Ольга Липовецька.

 

Як Житомирщина отримувала набори конструкторів LEGO – можна переглянути тут.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців