Голови громад та депутати отримали відзнаки до Дня місцевого самоврядування. ФОТО

7.12.2017 14:26 Житомирська область, місцеве самоврядування, свято, заходи, вітання, Ігор Гундич Версія для друку
892  

Представники місцевого самоврядування – голови об’єднаних територіальних громад, міські, сільські та селищні голови, депутати обласної та районних рад отримали відзнаки Кабінету Міністрів України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради до Дня місцевого самоврядування.


Привітав їх сьогодні, 7 грудня, голова облдержадміністрації Ігор Гундич.


«Усі ми з вами – колеги і команда Житомирщини. Адже працюємо на результат. Вважаю нашим спільним досягненням є те, вперше за роки незалежності за підсумками І півріччя Житомирщина посіла 8 місце в соціально-економічного розвитку. Думаю, ми докладемо максимум зусиль, щоб зберегти або покращити цей показник. Я вітаю вас із Днем місцевого самоврядування. Бажаю перемог у всіх ваших справах, добробуду, сімейного затишку та миру всім нам», – сказав Ігор Гундич.


Керівник області вручив відзнаки Кабінету Міністрів України та Почесні грамоти облдержадміністрації кращим представникам місцевого самоврядування.

 

«Наша ціль – розвиток громад. Лише від усіх нас, від ініціативи на місцевому рівні, від подальшого розвитку громад, від відповідальності кожного депутата, незалежно від рівня ради, залежить, якою у подальшому буде наша країна і наша Житомирщина. Зі святом!», – привітав присутніх голова обласної ради Володимир Ширма.


Також Ігор Гундич, Володимир Ширма та голова Профспілки працівників держустанов України Юрій Піжук підписали меморандум про співпрацю, який спрямований на захист соціально-економічних і трудових прав працівників державних установ та органів місцевого самоврядування.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців