Культурні та спортивні події тижня. АНОНС

11.06.2018 19:14 Версія для друку
263

анонс подійЗапрошуємо всіх жителів Житомирщини долучатися до культурних та спортивних заходів, які відбудуться упродовж тижня. Зокрема, це презентації книг, мистецькі виставки, майстер-класи для дітей, Космічна зарядка, змагання зі шахів та інше.

 

План заходів:

 

12 червня, о 19:30 год. – презентація книги «Це зробила вона» від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Видавництва «Видавництво». Презентація відбудеться в Гнатюк Арт Центрі (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 20). Обов'язкова реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe10-pG6Cdmv5EFAclOYpa-15cvUgyHYGlKB3VeznuzXCvGdA/viewform.

Для акредитації ЗМІ:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSo76oM-z2Gu_hVVBPWSqqWJFSD0njLAxKR1JymTpkXWg98w/viewform.

 

 

 

13-14 червня, з 11:00 год. – Для дітей в Центрі народної творчості будуть проведені майстер-класи з витинанки. Адреса центру: м. Житомир,  вул. Трипільська, 5.

 

 

 

14 червня, 16:00 год. – в Домі української культури (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 61) відбудеться презентація книги «Слово про війну». Ця книга є розповіддю про події на Донбасі з вуст волонтерів, воїнів, добровольців.

 

 

 

З 14 червня в Житомирі на вул. Михайлівській стартує Космічна зарядка. Кожний четверг з 8:00 год. і щосуботи з 9:00 год. житомиряни та гості міста мають змогу з користю розпочати день. Триватиме Space workout по 28 липня.   

 

 

 

16 червня, 13:00 год. – в Гнатюк Арт Центрі (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 20) відбудеться відкриття виставки робіт Франці Осовського та виставки робіт Олександра Шандора.

 

 

 

16 червня, 11:30 год. – стартує обласний турнір з плавання на призи Заслуженого тренера України К. М. Щеглова.  Проходитиме турнір в басейні комплексу «Авангард» (м. Житомир, Старий Бульвар, 13).

 

 

 

16 червня, з 11:00 по 14:00 год. – Візьмуть участь у велопробізі «Зелене світло для велотуристів у громодах», Метою якого є привернення уваги до до переваг розвитку велосипедного руху, як альтернативи автомобільному транспорту, розвитку велоінфраструктури та здоровому способу життя. Маршрут велопробігу: https://bit.ly/2LAAxcT.

 

 

 

17 червня – в  м. Черняхів відбудуться змагання з шахів Меморіал М. А. Кондратюка. Проходитимуть змагання в Черняхівському районному будинку культури (вул. Театральна).

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців