• Карта сайту
 • Володимир Гройсман: Жодних проблем у місцевих бюджетів після передачі повноважень щодо фінансування комунальних послуг лікарень та шкіл немає і не буде

  Передача на місця повноважень щодо утримання закладів освіти та охорони здоров'я на 2017 рік стимулюватиме місцеву владу до енергоефективності та заощаджень. У свою чергу Уряд підтримає ті громади, що потребуватимуть такої допомоги.

  докладніше

  На Житомирщині відкрились пункти ЗНО з української мови та літератури

  У 37 пунктах ЗНО в Житомирській області створено належні умови для учнів: аудиторії забезпечені медичними працівниками, організовано роботу перевізників, охорону тестових матеріалів та дотримання порядку під час роботи пунктів тестування працівниками поліції області.

  докладніше

  Вітання Сергія Машковського з нагоди Великодня

  Дорогі земляки!

  докладніше

  Підтримай своїх – прийди на футбол!

  Вже завтра, 30 квітня, на житомирян чекає друга гра від новоствореного МФК «Житомир». В рамках 2 туру аматорського чемпіонату України наші футболісти прийматимуть одну із найсильніших аматорських команд, чинного володаря аматорського кубку України, ФК «Гірник» зі Львівщини.

  докладніше

  До уваги журналістів! Подача заявок на конкурс – до 5 травня!

  Нагадуємо журналістам друкованих ЗМІ, Інтернет-видань, радіо- та телеорганізацій Житомирщини про можливість позмагатись в обласному щорічному творчому конкурсі до Дня журналіста.

  докладніше

  Школярі Житомира змагалися у військовому інституті. ФОТО

  Уже стало традицією проведення в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова Спартакіади школярів міста Житомира, присвяченої Всесвітньому дню авіації та космонавтики. У цьому році вона відбулася 28 квітня 2016 року.

  докладніше

  Огляд можливостей для представників громадськості. ГРАНТИ, ТРЕНІНГИ

  Запрошуємо до активності представників громадськості. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.

  докладніше

  Приклади децентралізації на Житомирщині, або як людям повірити у реформу. ВІДЕО

  На Житомирщині продовжуються обговорення однієї з найбільших реформ в Україні – реформи децентралізації. Вчора, 28 квітня, на каналі «Житомир» вели мову про сучасний стан та перспективи розвитку реформи, в основі якої – передача повноважень та фінансів на рівень територіальної громади.

  докладніше

  Комісія з фінпідтримки громадських організацій визначилася щодо ветеранів

  Комісія з фінансової підтримки громадських організацій сьогодні, 29 квітня, зібралась у прес-центрі Житомирської ОДА.

  докладніше

  Центр допомоги учасникам АТО зустрівся з бійцями Олевщини

  Для того, аби посилити соціальний захист учасників АТО та проінформувати їх про пільги і права, Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації знову розпочав виїзні прийоми. 27 квітня представники Центру відвідали Олевський район.

  докладніше