• Карта сайту
 • У Житомирі нагородили переможців чемпіонату з триатлону. ФОТО

  У спортивному комплексі «Авангард» сьогодні, 29 квітня, відбулось нагородження переможців першого етапу чемпіонату – велогонки серед кадетів, юнаків, юніорів.

  докладніше

  Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій

  Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій за програмою «Право та гуманітарні дисципліни» на 2017-2018 навчальний рік. Термін подання заявок на конкурс – 16 травня 2017 року.

  докладніше

  На Житомирщині відбулося урочисте вручення Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка. ФОТО

  28 квітня у Брусилові пройшло урочисте вручення Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка.

  докладніше

  Як отримати кошти з обласного бюджету на вирощування льону та гречки

  Сільськогосподарські підприємства області, які вирощують льон та гречку, мають можливість отримати кошти з обласного бюджету. Дотації на виробництво льону у сумі 2,5 млн грн та гречки у сумі 0,8 млн грн передбачені Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

  докладніше

  На Житомирщині Всеукраїнський день футболу відзначили з Президентом Федерації футболу України. ФОТО

  Президент Федерації футболу України Андрій Павелко взяв участь в урочистостях до Всеукраїнського дня футболу у місті Бердичеві.

  докладніше

  Петро Порошенко: Держприкордонслужба має забезпечити якісний сервіс при перетині українцями кордону в умовах безвізового режиму

  Петро Порошенко назвав це рішення надзвичайно важливим для нашої країни. «Якщо хочете – це рубікон, коли ми відходимо від російської імперії і повертаємось до нашої європейської колиски. 11-го червня це рішення має вступити в силу і українці зможуть вільно подорожувати», - зазначив він.

  докладніше

  29 квітня українці вийдуть на генеральне прибирання країни

  По всій території України відбудеться наймасштабніша соціально-екологічна акція Let's Do It, Ukraine!. На глобальне прибирання українці вийдуть зі своїми рукавицями та інвентарем.

  докладніше

  У Житомирі підбили підсумки фінального туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017»

  Учасники третього (фінального) туру Всеукраїнського конкурсу конкурсу «Вчитель року-2017» від Житомирщини увійшли до 12-ки найкращих у своїх номінаціях та продовжать боротьбу за звання.

  докладніше

  Путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди

  Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди – особа-управління праці та соціального захисту населення-санаторій. Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам.

  докладніше

  На Житомирщині аграрії вже посіяли 45,7 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур

  У господарствах Житомирської області продовжується комплекс весняно-польових робіт. Сільськогосподарськими підприємствами посіяно 45,7 тис. га (90%) ранніх ярих зернових та зернобобових культур.

  докладніше