Лікарів сімейної медицини області навчають, як працювати із хворими груп ризику

20.03.2017 16:52 Житомирська область, медицина, лікарі, групи ризику, співпраця Версія для друку
374

162 лікарі загальної практики – сімейної медицини центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) Новоград-Волинського, Ємільчинського, Баранівського та Романівського районів взяли участь у науково-практичній конференції «Загальні клінічні аспекти сучасних проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу» з оволодінням методикою проведення добровільного консультування і тестування на ВІЛ».

 

Конференція проходила 17 березня у Новограді-Волинському.

 

«Потреба у проведенні таких науково-практичних конференцій обумовлена тим, що медичний супровід ВІЛ-інфікованих осіб і тих, хто належить до груп ризику, будуть забезпечувати сімейні лікарі мережі первинної допомоги, які, по суті, до цього ще не повністю готові. Лікарі загальної практики – сімейної медицини, зокрема, повинні будуть проводити тестування населення на ВІЛ-інфекцію за згодою пацієнта, в тому числі й вагітних жінок. А ця робота передбачає оволодіння низкою відповідних теоретичних знань та практичними навичками», – сказав головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Галінський.

 

Також він додав, що фахівці центру визнають ефективність саме такої форми співпраці з колегами. Так, наприклад, минулого року, окрім традиційних виступів на профільних товариствах, було проведено три кущові семінари для лікарів акушерів-гінекологів, терапевтів, інфекціоністів.

 

Довідково. Найближчим часом відбудеться ще 4 аналогічні заходи і таким чином до травня буде охоплено усіх 550 лікарів загальної практики - сімейної медицини області. У планах обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом – проведення аналогічних заходів для лікарів вузькопрофільних спеціальностей.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців