• Карта сайту
 • Дорога науковцям

  Президент Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення грантів Президента для здійснення наукових досліджень десятьом докторам наук та для підтримки наукових досліджень тридцяти молодих вчених на 2015 рік.

  докладніше

  Доручення Президента в дії

  31 липня в Управлінні СБУ в Житомирській області була проведена нарада з питань реалізації спільних заходів у сфері боротьби з корупцією, запобігання тероризму та сепаратистським проявам на території регіону. Нарада відбулася на виконання протокольного доручення Президента України за результатами проведення нарад із керівництвом центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

  докладніше

  Конкурс для журналістів «Людина і зброя»

  У цьому році Держкомтелерадіо проведе перший Всеукраїнський конкурс професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи «Людина і зброя», присвячений висвітленню життя та боротьби Збройних сил України, Національної гвардії України, підрозділів МВС з російсько-терористичними угрупованнями.

  докладніше

  Електронне урядування на Житомирщині

  3 серпня 2015 року о 14.30 год. у малій залі Житомирської облдержадміністрації відбудеться прес-конференція Яніки Мерило, присвячена приєднанню Житомирської області до двох пілотних проектів: електронного урядування iGov.org.ua та Програми навчання комп’ютерній грамотності.

  докладніше

  75-річний житомирянин хоче в АТО

  31 липня до Центру учасників АТО при облдержадміністрації звернувся 75-ти річний житомирянин Петро Козел. Він, не зважаючи на свій вік, хоче поїхати в зону АТО, аби надавати хлопцям медичну допомогу. Адже за професією він лікар.

  докладніше

  Переселенці зможуть подавати в суд на Росію

  Уряд розпочинає ініціативу, завдяки якій тимчасово переміщені особи, що внаслідок російської агресії позбулися домівки, роботи та майна, – можуть подати на Російську Федерацію до Європейського суду з прав людини або до національних судів та вимагати відшкодування збитків.

  докладніше

  Пожежна безпека області

  31 липня 2015 року в облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації під головуванням першого заступника голови Житомирської ОДА Геннадія Дмитренка.

  докладніше

  На електронних закупівлях вже зекономили 59 млн.грн.

  Результати роботи пілотної системи допорогових електронних держзакупівель ProZorro дозволяють говорити про її успішність.

  докладніше

  Обласний турнір – «Купол-2015»

  31 липня – 2 серпня 2015 року в м. Житомирі проходитиме молодіжний патріотично-спортивний захід «Відкритий обласний турнір з футзалу «Купол-2015».

  докладніше

  Субсидії учасникам АТО

  Глава держави затвердив зміни до Закону про житлово-комунальні послуги в частині соціального захисту учасників АТО.

  докладніше