Лише за тиждень ще 10 тисяч жителів Житомирщини підписали декларації з лікарями

6.08.2018 12:30 Житомирщина, декларації з лікарями Версія для друку
166

Житомирщина  тримає лідируючі позиції за темпами підписання декларацій. Наразі вже більше 40% жителів області обрали своїх лікарів та підписали декларації.

 

До Національної системи охорони здоров’я «eHealth» приєдналося 57 медичних закладів та 815 лікарів Житомирщини. Станом на 6 серпня 2018 року вже підписано 529 тисяч 883 декларації між пацієнтом та сімейним лікарем. За статистикою «eHealth» найбільша активність спостерігалася наприкінці минулого тижня. За перший тиждень серпня ще 10 тисяч жителів області підписали декларації.

 

Нагадаємо, що з липня 8 закладів первинної медичної допомоги Житомирської області, серед яких 1 приватний, вже отримують кошти за кожного пацієнта від  Національної служби здоров’я України.

 

Крім того, управління охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що усі декларації єдиного зразка, які підписують жителі області, знаходяться в електронному варіанті у загальній електронній системі «eHealth». Лише після того, як медпрацівник введе дані в електронну систему, декларацію роздруковують і перевіряють правильність даних. Тоді працівник закладу підтверджує декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців