• Карта сайту
 • Подання проектних ідей до реалізації стратегії розвитку області завершено

  Сьогодні, 30 листопада, в облдержадміністрації відбулося заключне засідання обласної робочої групи з розроблення проекту плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року.

  докладніше

  У Житомирі шукають підходи, як реформувати лісову галузь. ФОТО

  Як реформувати лісову галузь, що необхідно змінити, аби лісове господарство в Україні розвивалося – ці питання обговорювали сьогодні, 30 листопада, у Житомирі за участю голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, народних депутатів України Павла Дзюблика, Вадима Кривенка, представників обласних управлінь та підприємств.

  докладніше

  1 грудня – останній день подачі документів на заступника голови ОДА

  У Житомирській ОДА триває подача документів для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади заступника голови – керівника апарату Житомирської обласної державної адміністрації.

  докладніше

  Школи Житомирщини на початку року отримають більше 800 комп’ютерів

  У першу чергу обладнання отримають опорні школи та школи, які перемогли у конкурсі GoCamp. Інші комп’ютери розподілятимуться по школам пропорційно до кількості учнів.

  докладніше

  Увага! Вакансія бухгалтера у Житомирській філії «Центру розвитку місцевого самоврядування»

  Регіональна філія установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує конкурс на вакансію бухгалтера.

  докладніше

  Сучасне обладнання від голландських благодійників вже працює у обласній лікарні

  На повну потужність запрацювало довгоочікуване відеоендоскопічне обладнання для обстеження шлунково-кишкового тракту, яке днями надійшло до обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського від благодійників з Нідерландів.

  докладніше

  Громадські організації мають змінити установчі документи до кінця року

  Якщо до 1 січня 2017 року неприбуткові організації не приведуть свої установчі документи у відповідність з нормами Податкового кодексу України, то після цієї дати вони виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій й змушені будуть сплачувати податки.

  докладніше

  Обласна спостережна комісія формує новий склад

  З метою формування нового складу обласної спостережної комісії підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, які бажають включити до складу своїх представників, подають до облдержадміністрації відповідні пропозиції.

  докладніше

  Рахунки за опалення у будинках без лічильників формуватимуть за новим алгоритмом

  Рахунки за централізоване опалення для родин, в будинку яких немає обліку тепла, теплопостачальними підприємствами формуватимуться на основі усередненого в місті показника споживання теплової енергії тих будинків, де лічильники встановлені.

  докладніше

  Увага! Житомирська філія «Центру розвитку місцевого самоврядування» шукає офіс-менеджера

  Центр Розвитку Місцевого Самоврядування займатиметься підтримкою реформи децентралізації в Житомирській області, забезпечуватиме надання консультацій та проведення навчань для різних рівнів місцевого самоврядування.

  докладніше