• Карта сайту
 • В обласній прокуратурі розглянули резонансні питання

  Сьогодні, 28 липня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський взяв участь у нараді керівників правоохоронних органів, органів влади і контролю Житомирської області, на якій обговорюється стан протидії правопорушенням і відшкодування збитків у сфері господарської діяльності з випалювання деревного вугілля, видобування бурштину, піску та використання лісових ресурсів.

  докладніше

  Наскільки жителі області соціально захищені? ВІДЕО

  У 2016 році на виплату пільг передбачено 1 млрд 640,3 млн грн, це на 114 млн більше ніж у 2015 році.

  докладніше

  Долучись до розвитку малого та середнього бізнесу в області

  Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА запрошує до співпраці суб’єктів малого і середнього підприємництва, громадські організації та об’єднання підприємців.

  докладніше

  Транзит українських вантажівок територією РФ у 5,5 разів більший, ніж фур з російською реєстрацією через Україну

  За останні три дні з моменту відновлення звичайного режиму транзиту, фури з українською реєстрацією перетинали кордон у напрямку РФ чи звідти у 5,5 разів більше, ніж вантажівки російської реєстрації.

  докладніше

  Ветеран Житомирщини довічно отримуватиме державну стипендію

  Президент України Петро Порошенко підписав Указ №70/2016 «Про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939-1945 років».

  докладніше

  Затверджено розміри грошової компенсації чорнобильцям

  Міністерство соціальної політики затвердило розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для чорнобильців 1 та 2 категорій на 2016 рік.

  докладніше

  Контрактна армія – достойна заробітна плата

  З 1 лютого 2016 року всі військовослужбовці, які служать за контрактом, щонайменше отримують по 7 тисяч гривень. Таке рішення Кабінету Міністрів України №18 було прийнято 20 січня

  докладніше

  Стадіон європейського зразка в нашій області

  У минулому році за кошти Державного фонду регіонального розвитку розпочалася реконструкція Центрального стадіону «Полісся» в м. Житомирі.

  докладніше

  «Гаряча лінія» з питань соціального захисту населення в сучасних умовах

  З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області з питань соціального захисту населення в сучасних умовах департамент праці та соціального захисту населення ОДА проведе пряму телефонну «гарячу лінію».

  докладніше

  В області розпочинаються дні боротьби з глаукомою

  З 29 лютого по 12 березня в області пройдуть дні боротьби з глаукомою, протягом яких в медичних закладах Житомирщини усім бажаючим безкоштовно проводитиметься вимірювання внутрішньоочного тиску.

  докладніше