• Карта сайту
 • Україна збільшила експорт цукру у 33 рази

  Україна у 2016/2017 маркетинговому році у порівнянні з попереднім періодом збільшила експорт цукру у 33 рази – до 344 тисяч тонн. Такий результат досягнуто завдяки системній та злагодженій роботі всієї виробничої ланки – від виробників цукрових буряків до переробників.

  докладніше

  11 млн гривень передбачено в обласному бюджеті Житомирщини на оздоровлення дітей у 2017 році

  11 млн гривень передбачено в обласному бюджеті Житомирщини на оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році. Загалом за бюджетні кошти в області планують оздоровити близько 18 тисяч дітей.

  докладніше

  Громади Житомирщини мають створювати прибуткові проекти

  Об’єднані територіальні громади область мають навчитися створювати прибуткові проекти, які приноситимуть дохід у власні бюджети громад.

  докладніше

  На Житомирщині хедхантером бажають стати 18 кандидатів

  Хедхантером, який залучатиме інвестиції в Житомирську область, бажають стати 18 кандидатів, а проектними менеджерами – 9.

  докладніше

  Як оформити інвестиційний проект для участі у конкурсі ДФРР

  Інвестиційні проекти, які подаються на конкурс для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, мають містити затверджену проектну документацію та відповідати технічним завданням Стратегії розвитку Житомирської області на 2015-2017 роки.

  докладніше

  Майже 49 тисяч дітей Житомирщини оздоровилися та відпочили у минулому році

  48 тис. 915 дітей Житомирщини було охоплено оздоровленням і відпочинком у минулому році.

  докладніше

  Ігор Гундич взяв під особистий контроль житлове питання жінки з інвалідністю

  Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич взяв під особистий контроль вирішення питання придбання житла в селі Рудня Черняхівського району для жінки з інвалідністю, яка втратила оселю.

  докладніше

  У січні Житомирщина вдвічі збільшила обсяги будівельних робіт

  У січні 2017 року Житомирщина вдвічі збільшила обсяги будівельних робіт та посідає друге місце серед регіонів України за індексом будівельної продукції.

  докладніше

  Геннадій Зубко: проект енергомодернізації житла окупиться за 2-3 роки

  Родина, яка скористається програмою Фонду енергоефективності, отримає оновлений будинок із щомісячним заощадженням на опаленні та гарячій воді до 60% коштів. Здійснити проект реально за 3-5 місяців, а окупиться він приблизно за 2—3 роки.

  докладніше

  У Житомирі планують провести екологічний фестиваль «ЧистоFest»

  29 квітня 2017 року у Житомирі відбудеться всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.

  докладніше