Лютий 2019

Із березня домогосподарства області, які оформили субсидію у 2018 році, не лише отримуватимуть готівку для оплати комунальних послуг, а й зможуть частину коштів витрачати на власні потреби, якщо економитимуть енергоресурси.

докладніше

Завдяки децентралізації об’єднані територіальні громади мають можливість залучати до себе інвесторів та розвивати територію.

докладніше

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута провів зустріч з довгостроковими спостерігачами Канадської Місії Спостереження за Виборами Президента та Парламенту України 2019, які будуть працювати на Житомирщині. Робота довгострокових спостерігачів запланована до кінця березня, але за потреби буде продовжена.

докладніше

Пенсіонери, яким нараховується субсидія, отримуватимуть її у монетизованій формі разом з виплатою пенсій.

докладніше

Будівлі Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги цьогоріч виповнюється 55 років. Вперше за цей час розпочали роботи над проектом реконструкції.

докладніше

Будівництво нового дитсадка, амбулаторій, спортмайданчика, утеплення навчальних закладів, освітлення вулиць та ремонт доріг – у цих проектах жителі Коростишівської громади вбачають перспективу на найближчі 3 роки.

докладніше

За ініціативою Президента України Петра Порошенка вже у березні люди отримають нараховані за лютий субсидії «живими грішми». Якщо людина зекономила тепло, газ, світло чи воду, на які держава виділила субсидію, то після сплати комуналки, залишок коштів можна витратити на власний розсуд. Це і є монетизація субсидій - кінцевий етап реформи, який розпочався 4 роки тому. Це обдуманий крок покращення добробуту…

докладніше

Міністерство культури України спільно з управлінням культури та туризму Житомирської облдержадміністрації провело навчальний семінар «Охорона та збереження культурної спадщини».

докладніше

У Брусилівській громаді жителі затвердили перспективні проекти на 2019-2021 роки, які саме на їхнє переконання варто втілювати у життя першочергово. Це і ремонт доріг, і реконструкція шкіл, і створення ЦНАПу, і будівництво амбулаторії та спортмайданчику.

докладніше

На Житомирщині понад 300 представників творчої інтелігенції – письменники, актори, артисти, художники, музиканти – підписали звернення для продовження реформ в Україні, які розпочав Президент.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців