• Карта сайту
 • В області стартує Тиждень боротьби з глаукомою

  З нагоди Всесвітнього дня глаукоми, який відзначається 6-го березня, та з метою раннього виявлення цієї небезпечної хвороби з 2-го по 9-те березня в області буде проведено Тиждень боротьби з глаукомою – про це повідомляє прес-центр ДОЗ. Захід проводиться за сприяння департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та відповідно до затвердженого ДОЗ плану заходів щодо удосконалення профілактики, раннього…

  докладніше

  118 випускників Житомирського військового училища вирішуватимуть складні та відповідальні завдання, поставлені перед Збройними Силами України

  28 лютого, останнього зимового дня, на плацу Житомирського військового училища ім. С.П.Корольова відбувся достроковий 135-й випуск молодих офіцерів. За 5 років навчання випускники сформувалися як вольові командири, фахівці вищого гатунку, люди, які можуть і вміють професійно захищати свою Батьківщину.

  докладніше

  Сергій Машковський:" Житомирщина забезпечена продуктами харчування"

  Під час робочої поїздки голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського до Овруцького району, він розповів журналістам про те, що наш регіон повністю забезпечений всіма необхідними продуктами харчування:

  докладніше

  На полігоні відмобілізовані «крилаті піхотинці» проходять загальновійськову та фахову підготовки

  На одному із військових полігонів Житомирщини продовжується підготовка відмобілізованих «крилатих піхотинців» високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Про це повідомляє Регіональний медіацентр Міністерства оборони України по Центральному регіону.

  докладніше

  Житомирський військовий інститут вже 135-й раз випускає офіцерів

  В обласному центрі сьогодні, 27 лютого, відбулися урочистості з нагоди 135-го випуску Житомирського військового інституті імені С. П. Корольова.

  докладніше

  Жодна родина загиблого учасника АТО не повинна бути залишена поза увагою органів влади

  Про роботу органів соціального захисту населення в напрямку підтримки поранених учасників АТО та родин загиблих військовослужбовців звітувала 27 лютого під час колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації його директор Галина Корінна.

  докладніше

  Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації

  Відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації.

  докладніше

  Заступник Міністра соцполітики відзначив роботу працівників соціальної сфери Житомирщини

  27 лютого відбулося засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, у якій взяли участь заступник Міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко, голова обласної ради Віталій Француз, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна, начальники районних…

  докладніше

  Президент України нагородив 26 бійців 30-ї та 95-ї бригади за участь в боях на Дебальцевському плацдармі

  За виняткову мужність та героїзм, виявлені в боях на Дебальцевському плацдармі Глава держави нагородив 74 військовослужбовців, серед яких і 26 наших земляків, бійців 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського та 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади.

  докладніше

  Сергій Машковський відвідав Овруцький район

  26 лютого із робочим візитом голова облдержадміністрації Сергій Машковський відвідав Овруцький район.

  докладніше