Майже 13 тисяч жителів області підписали декларації із сімейними лікарями

10.04.2018 17:45 Житомирська область, жителі, декларації, підписання, лікар, реформування, медицина, Ярослав Лагута Версія для друку
548

На Житомирщині вже 12 тис. 850 жителів обрали власного сімейного лікаря та підписали декларації, старт яких розпочався із 2 квітня.

 

Про це зазначив заступник голови ОДА Ярослав Лагута під час селекторної наради із Віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком сьогодні, 10 квітня.

 

«На Житомирщині із 2 квітня у нормальному режимі стартував перший етап реформування медичної галузі. Станом на сьогодні вже 12 тис. 850 жителів області підписали декларації із лікарями. В електронній системі E-Health зареєстровані 619 лікарів, що становить більше 90% від усіх. Із 40 закладів, які надають первинну допомогу, у системі зареєстровані 32, і наразі ми працюємо над  тим, щоб досягти 100%», – зазначив Ярослав Лагута.

 

За словами Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, загалом більше 305 тисяч українців обрали лікарів, у системі E-Health вже зареєстровано 1030 закладів. Водночас він звернувся до МОЗ та ОДА з вимогою забезпечити ефективне впровадження медичної реформи на всіх рівнях.

 

«Вимагаю від МОЗ і ОДА жорсткої реакції на саботаж медичної реформи. На кожен факт створення штучних перепон для налагодження системи має бути миттєва реакція, кого б це не стосувалося, – чи чиновника будь-якого рівня, чи головного лікаря, – аж до звільнення. Якщо людина не може забезпечити швидкого впровадження реформи, значить вона працює не на своєму місці», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

 

Павло Розенко також закликав громадян повідомляти про проблеми, які виникають під час вибору лікаря чи підписання декларації, на урядову «гарячу лінію» за безкоштовним номером 15-45. «Особливо зараз, в перші місяці, нам дуже важливо налагодити ефективний зв'язок із громадянами, щоб система вчасно і в повному обсязі запрацювала. На урядовому рівні така система працює – на сьогодні є гаряча урядова телефонна лінія. Номер 15-45 безкоштовний. Звертайтеся, якщо ви бачите протидію системи, якщо ви бачите якісь проблеми у закладах охорони здоров’я», - наголосив Віце-прем’єр Міністр України.

 

Нагадаємо, що процес підписання декларацій стартував 2 квітня

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців