Майже 200 жителів області звернулись до Ігоря Гундича через «гарячу лінію»

11.04.2018 12:46 Житомирська область, гаряча лінія, голова ОДА, звернення, жителі, питання, спілкування, Ігор Гундич Версія для друку
262

Майже місяць у Житомирській ОДА за телефоном 42-02-02 працює «гаряча лінія» керівника області Ігоря Гундича. За цей час надійшло 194 дзвінки від жителів Житомирщини, які звернулись для вирішення власних проблемних питань та особистого спілкування із головою ОДА.

 

«Гаряча лінія», яку анонсував під час прес-конференції Ігор Гундич, працює з 12 березня.

 

За час роботи лінії вже 194 жителі області залишили звернення щодо вирішення актуальних соціальних питань та записались на особисту розмову із керівником області Ігорем Гундичем.

 

Вирішення усіх звернень, які надходять на «гарячу лінію», контролює голова ОДА. Також Ігор Гундич телефонує жителям Житомирщини, які звертаються на «гарячу лінію» і хочуть особисто поспілкуватися з керівником області, а не залишити свою проблему чи звернення оператору.

 

Найчастіше жителі Житомирщини звертаються з питаннями ремонту місцевих доріг, оформлення земельних ділянок, вирішення житлово-комунальних питань, виділення матеріальної допомоги, нарахування соціальних виплат тощо.

 

Звернутись на «гарячу лінію» голови ОДА Ігоря Гундича можна за телефоном (0412) 42-02-02. Лінія працює у будні дні з 09.00 до 18.00 год.

 

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич особисто спілкується із жителями області, коли є вільна година, – це може бути як о 07.30 год ранку, так і після 20.00 год. увечері.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців