Майже 37,5 млн грн отримали райони та громади Житомирщини на реалізацію НУШ

8.06.2018 11:37 Житомирська область, нарада, РДА, ОТГ, школи, перші класи, кошти, обладнання, Ярослав Лагута Версія для друку
516  

Райони та об’єднані громади області отримали 37,4 млн грн освітньої субвенції на реалізацію концепції Нової української школи. За ці кошти закуплять дидактичні матеріали, меблі та комп’ютерне обладнання для перших класів Житомирщини.

 

Про це повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук вчора, 7 червня, під час наради з головами РДА та ОТГ.

 

«Нова українська школа передбачає у 2018 році закупівлю матеріалів та меблів для початкової школи, але найперше – для перших класів. Під час останньої сесії обласної ради на райони та громади області вже розподілили 37,4 млн грн освітньої субвенції: 40% коштів на закупівлю дидактичних матеріалів, 40% – на меблі та 20% – на комп’ютерне обладнання. Ми надамо вам рекомендації відповідно до вимог МОНу щодо того, які матеріали та обладнання потрібно закупити у кожен перший клас. І до 1 вересня нового навчального року це має бути зроблено», – повідомила Лариса Шевчук.

 

Крім цього, 810 перших класів області отримають сучасну техніку – ноутбуки, принтери та ламінатори. На це з державної освітньої субвенції, обласного та місцевих бюджетів спрямовують близько 15 млн грн.

 

Під час наради заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив на тому, що необхідно активно розпочинати ремонти у математичних та природничих кабінетах шкіл відповідно до проектів сучасних класів, які розробили в ОДА.

 

«Якщо в кабінетах математики, фізики, хімії, біології та географії не буде якісних сучасних ремонтів, то кошти не обладнання цих класів перерозподілять на інші навчальні заклади. До вересня ремонти мають бути завершені», – зазначив Ярослав Лагута.

 

Також учасники обговорили процес створення медіатек та будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Роман Щебетов.

 

Нагадаємо, що Житомирщина – одна з небагатьох областей, яка комплексно відновлює школи, а першокласники у 2018/2019 навчальному році отримають набори Lego.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців