Майже 49 тисяч дітей Житомирщини оздоровилися та відпочили у минулому році

28.02.2017 12:52 Житомирська область, оздоровлення, відпочинок, діти, нарада, підсумки, Світлана Гресь, Ярослав Лагута Версія для друку
630  

148 тис. 915 дітей Житомирщини було охоплено оздоровленням і відпочинком у минулому році.

 

Про це повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь сьогодні, 28 лютого, на нараді з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань на 2017 рік.

 

«Із 139 тисяч 464 дітей шкільного віку у 2016 році в області охоплено всіма видами оздоровлення і відпочинку 48 915 дітей, що складає 35% від загальної кількості. Це на 16,5 тисяч дітей більше, ніж у 2015 році», – зазначила Світлана Гресь.

 

За її словами, на організацію оздоровлення і відпочинок дітей з обласного бюджету у минулому році спрямовано 13 млн 624,2 тисяч гривень. З міських, районних, селищних, сільських бюджетів – 14 млн 519,4 тис. гривень, що на 71% більше 2015 року (8 млн 499 тис. гривень).

 

Найкращі показники охоплення дітей оздоровленням і відпочинком у Ємільчинському районі (66,4% від загальної кількості дітей), місті Житомирі (60,8%), Брусилівському районі (55,1%), Новоград-Волинському районі (54%), Чуднівському районі (52%).

 

Найгірший стан справ в Андрушівському (4%) та Бердичівському (7%) районах.

 

Голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Ярослав Лагута відзначили подяками тих керівників районів, місцевих рад, які мають найкращі показники з оздоровлення та відпочинку дітей.

 

Довідково:

 

У минулому році в області працювало 14 дитячих оздоровчих закладів. Безкоштовно оздоровлювали дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, 4 благодійних позаміських закладів. Крім того, на оздоровленні та відпочинку діти Житомирщини перебували у Київській, Одеській областях, а також Хорватії, Угорщині, Туркменістані та Шотландії.

 

У 2017 році на оздоровлення дітей з обласного бюджету передбачено 11 мільйонів 140 тис. грн. (на придбання 2240 путівок). Цьогоріч, як і минулого року, розподіл путівок, придбаних за кошти обласного бюджету, буде здійснюватися пропорційно до виділених коштів у міських бюджетах, бюджетах районів.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців