Майже 600 безробітних залучено до ярмарків вакансій для відбору на службу за контрактом

1.08.2016 10:37 Житомирська область, контрактна служба, армія, центр зайнятості, безробітні Версія для друку
591

Фахівці Житомирської обласної служби зайнятості спільно з військкоматами проводять інформаційно-консультаційні заходи з орієнтації безробітних на вступ на військову службу за контрактом. З початку року вже проведено понад 140 таких заходів за участю майже 2200 осіб, які звертались до центрів зайнятості у пошуках роботи. Зокрема:

 

- 92 семінари з орієнтації на службу в Збройних силах України для 1201 учасника;

 

- 26 ярмарків вакансій для 505 учасників;

 

- 25 виїзних акцій центру зайнятості за участю 490 осіб.

 

Лише протягом липня в центрах зайнятості відбулось 30 семінарів та ярмарків вакансій, до яких було залучено 598 потенційних кандидатів на контрактну службу в Збройних силах України. Найактивніше цього місяця відбір майбутніх воїнів-контрактників серед зареєстрованих в центрі зайнятості громадян проводився у Баранівському районі, де до заходів було залучено 110 безробітних. Про умови вступу, переваги проходження військової служби за контрактом та подальші перспективи їм розповідали військовий комісар О. Безродний, працівники військкомату та бойовий командир батальйону М. Прокопів, який перебував у короткотерміновій відпустці перед відбуттям на місце постійної дислокації батальйону під Донецьком.

 

Загалом з січня по червень 2016 року центрами зайнятості направлено до військкоматів 303 особи з числа відвідувачів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, з них 97 осіб були зняті з обліку у зв’язку з прийняттям на службу, у тому числі 76 демобілізованих учасників АТО. Очікується, що за підсумками липня лави контрактників поповнять близько  сотні нині безробітних жителів області.

 

З метою забезпечення поінформованості осіб, які звертаються до центрів зайнятості, щодо можливості проходження військової служби за контрактом та про наявні вакансії у Збройних силах України, у центрах зайнятості здійснюється трансляція відеороликів, наданих Генштабом ЗСУ. Трансляція кожного з 4-х роликів відбувається не рідше ніж 5 разів на день у найактивніші години прийому – на моніторах у залах центрів зайнятості, а також під час активних заходів з учасниками АТО. Також на інформаційних стендах в центрах зайнятості розміщена надана військкоматами рекламно-агітаційна продукція (плакати) про можливість проходження військової служби за контрактом.

 

Про можливість вступу на військову службу за контрактом та її перспективи чоловіки-відвідувачі центрів зайнятості віком від 18 років інформуються стовідсотково, а демобілізовані учасники АТО обов’язково (з урахуванням їхнього стану здоров’я) залучаються до профорієнтаційних заходів з орієнтації на вступ на військову контрактну службу, які відбуваються спільно з представниками військкоматів.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців