Марина Порошенко вручила сертифікати учасникам тренінгу з розвитку інклюзивної освіти у Житомирі

7.04.2017 16:05 Житомирська область, Марина Порошенко, тренінг, інклюзивна освіта, Ігор Гундич Версія для друку
850  

Під час робочого візиту на Житомирщину сьогодні, 7 квітня, Марина Порошенко взяла участь у роботі тренінгу для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій області та вручила учасникам сертифікати.

 

Захід проходить у рамках експериментального проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

 

Звертаючись до фахівців ПМПК, дружина Глави держави зауважила, що команда реформаторів інклюзивної освіти в Україні розширюється і стає більш потужною: «Відсьогодні до нас долучилися майже 90 спеціалістів Житомирщини, які розуміють, що кожна дитина – унікальна і неповторна».

 

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич подякував Марині Порошенко за втілення проекту на Житомирщині та зазначив:

 

«Наша позиція однозначна: ми повинні розвивати не радянську систему інтернатних закладів, а сучасну і прогресивну інклюзивну освіту, де дитина почуває себе впевнено, проходить соціалізацію та отримує якісні рівня знання. На розвиток і підтримку інклюзивної освіти цьогоріч із державного бюджету Житомирщина отримала 8 млн грн  субвенції (6,4 млн грн на оплату додаткових корекційних занять та 1,6 млн грн – на придбання корекційного обладнання). Тому, впевнений, що відсоток охоплення дітей з особливими потребами інклюзивною освітою зросте».

 

Довідка: На сьогодні в Житомирській області працюють 158 інклюзивних шкіл, у яких навчається 289 учнів з особливими освітніми потребами. Але інклюзивною освітою охоплені лише 39% «особливих» дітей регіону.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців