Мінекономрозвитку запрошує український бізнес взяти участь у торговій місії до Ізраїлю

1.06.2018 15:33 Житомирська область, підприємці, бізнес, делегація, Ізраїль, участь Версія для друку
200

22-24 липня представники Уряду України та українського бізнесу відвідають Ізраїль з торговою B2B місією, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

 

Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запрошують зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації.

 

Торгова місія дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

 

“Ізраїль визначений Експортною стратегією ринком у фокусі для нашого експорту. Він багато імпортує - $69,1 млрд у 2017 році. Тому маємо великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту наших товарів і послуг на цей ринок”, - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

 

Вона додала, що цьому сприятиме Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем, яка відкриє можливості й конкурентні переваги для українських експортерів. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди.

 

“Український експорт до Ізраїлю зростає. Минулого року він зріс на 19% і склав $781 млн. Тому зараз саме час шукати нові контакти та можливості для українського бізнесу в перспективних секторах. Ми залучили до організації B2B зустрічей, в рамках місії, професійного ізраїльського бізнес-консультанта, який проводитиме глибокий аналіз ринкових можливостей для кожної окремої української компанії-учасниці. Це дозволить компаніям детальніше вивчити ринок та краще підібрати потенційних бізнес-партнерів під час зустрічей”, зазначила Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

 

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з представниками Посольства України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією “Israeli Ukrainian Alliance”, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

 

Реєстрація триває до 6 червня 2018 року.

 

Торгова В2В місія організована у співпраці з Міністерством закордонних справ України. Програма фінансується ініціативою EU4Business
за підтримки European Bank for Reconstruction and Development (EBRD).

 

Як відомо, експорт товарів до Ізраїлю за І кв. 2018 року склав $179 млн. За цей період з’явилось 157 нових товарних позицій, це додаткові $4,2 млн експорту товарів.

 

Довідково: Реєстрація компаній на торгову місію до Ізраїлю відкрита до 6 червня 2018 року. Відбір компаній для участі в місії проходитиме
з 6 до 20 червня 2018 р. Контактна особа: Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту: ionikienko@epo.org.ua

 

Критерії відбору учасників:


- Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа).  
- Компанія є представником малого або середнього бізнесу – максимум 250 працівників.
- Власність підприємства: принаймні 51% українських акцій.
- Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою.
- Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії (авіаквитки, проживання, харчування).
- Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.
- Хороша репутація.

 

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, покликаний допомагати українському бізнесу у виході на зарубіжні ринки, шляхом розвитку їх експортних компетенцій.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців