Міністр освіти і науки України: Реєстрація персональних кабінетів вступників розпочнеться 29 червня

3.06.2017 11:30 Житомирська область, Міністр освіти, Лілія Гриневич, освіта, вступна кампанія, подача документів Версія для друку
330

1Аби зменшити навантаження на сервер під час вступної кампанії 2017 року, реєстрація персональних кабінетів вступників розпочнеться вже 29 червня.

 

Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич журналістам під час робочої поїздки до Житомирської області.

 

«Завершується навчальний рік, зараз готуємося до вступної кампанії, проходить зовнішнє незалежне оцінювання. Для того, щоб уникнути минулорічних проблем, коли всі заходили на сервер у перші дні для подачі документів, ми починаємо реєстрацію персональних кабінетів вступників вже 29 червня», – зазначила Лілія Гриневич.

 

За словами Міністра, вступна кампанія починається 1 липня для закладів І-ІІ рівнів акредитації, і 12 липня – для закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

 

Нагадаємо, 2 червня Міністр освіти і науки України відвідала Коростишівську гуманітарну гімназію №5привітала Житомирський національний агроекологічний університет з 95-річчям та зустрілася з керівництвом області.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців