Мінрегіон підбив підсумки 2 кварталу у впровадженні ключових реформ, - Геннадій Зубко

3.07.2017 17:49 Мінрегіон, підсумки, робота, впровадження, реформ, Геннадій Зубко Версія для друку
404

130 червня на стратегічній сесії Мінрегіону спільно з експертами офісів підтримки реформ RST та EDGE були підведені підсумки у впровадженні ключових реформ, за які відповідає Міністерство. Зокрема щодо виконання Плану пріоритетних дій Уряду та Стратегічного плану Міністерства за 2 квартал.

 

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

Серед найвагоміших досягнень у реформі децентралізації за другий квартал були зазначені: розроблення пропозицій щодо типових моделей ЦНАПів, ФОПів, НОПів та Центрів безпеки, прийняття Урядом 15 розпоряджень щодо формування спроможних громад областей стосовно ОТГ, схвалення Урядовим комітетом законопроекту «Про засади адміністративно-територіального устрою України», прийняття постанови КМУ щодо затвердження розподілу субвенцій на формування інфраструктури ОТГ у 2017 році, проведення конкурсних відборів ОТГ щодо створення 51 ЦНАПу у 19 областях тощо.

 

У другому кварталі були прийняті ключові закони, розроблені Мінрегіоном, депутатами та міжнародними експертами, у сфері енергоефективності. Зокрема, ЗУ №5598 «Про Фонд енергоефективності», ЗУ №4901 «Про комерційний облік послуг з постачання теплової енергії та водопостачання», ЗУ №4941-Д «Про енергетичну ефективність будівель». Наразі фахівцями розробляються відповідні підзаконні НПА.

 

У сфері містобудування прийнято низку важливих законопроектів, спрямованих на дерегуляцію, зокрема ЗУ №6403 «Про регулювання містобудівної діяльності», ЗУ №4585 «Про внесення змін до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», виконуються рекомендації на виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року. Це сприяє поліпшенню умов ведення будівельної діяльності та підвищенню України у рейтингу DoingBusiness.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців