Мінрегіон: Пріоритетні проекти ДФРР – ЦНАПИ, школи, амбулаторії та центри безпеки

30.06.2017 11:45 Житомирська область, селектор, ДФРР, проектні проекти, ЦНАП, амбулаторії, школи, центр безпеки, Ярослав Лагута Версія для друку
360

Пріоритетні напрямки проектів, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку – нові освітні простори, Центри надання адміністративних послуг, центри безпеки та амбулаторії.

 

Про це говорили сьогодні, 30 червня, на селекторній нараді за участю заступника голови Житомирської ОДА Ярослава Лагути.

 

«Наша область подала документи на створення 6 нових освітніх просторів. Вже зараз розпочаті роботи по двом школам – Гришківці і Романів. Підхід у нас на 100% комплексний, як зовнішній вигляд так і внутрішнє оздоблення. Дизайн допрацьовуємо з художниками», – сказав Ярослав Лагута.

 

Також він додав, що «говорячи про доступність, то Житомирщина бере участь у пілотному проекті з інклюзивного навчання, тому з огляду на це ми передбачаємо і сучасні медіатеки, які стануть замінами старих бібліотек».

 

Крім цього, розподіл коштів із перевиконання митниці йде на ремонт доріг, якими буде забезпечуватися підвіз дітей до шкіл.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців