Миротворці Житомирщини відзначили 25-річчя участі України в миротворчих операціях

14.07.2017 17:23 Житомирська область, миротворці, 25 років, відзначення, участь у миротворчих операціях, Володимир Ширма Версія для друку
407  

Громадська організація Учасників міжнародних миротворчих операцій  «Солдати миру» відзначили 25-річчя участі України в миротворчих операціях.

 

Вітали миротворців сьогодні, 14 липня, у Житомирській ОДА.

 

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма привітав та побажав здоров’я та миру бійцям і вручив почесні грамоти обласної ради та обласної державної адміністрації.

 

Громадяни України, які пройшли службу в миротворчих місіях, повертаючись в Україну, на особистому прикладі можуть готувати кадри для української армії та інших формувань. Миротворчі місії сприятливо позначаються на рівні підготовки військовослужбовців та роблять їх професіоналами.

 

Довідково. Громадська організація Учасників міжнародних миротворчих операцій  «Солдати миру» нараховує 2700 членів організації, з них 40% знаходилися у зоні АТО та 20% нагороджені державними і відомчими нагородами.

 

Міжнародні миротворчі операції – це міжнародні дії або заходи, які здійснюються за рішеннями Ради Безпеки ООН, ОБСЄ, інших регіональних організацій, які несуть відповідальність у сфері підтримання міжнародного миру  і безпеки.

 

У даний час в операціях ООН по всій планеті задіяні 170 тисяч миротворців-військовослужбовців і більш 18 тисяч цивільних миротворців. Представники 94 країн служать у 15 миротворчих місіях у різних куточках земної кулі.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців