Міжнародний проект підтримки сімей учасників АТО в дії

5.11.2015 20:46 Версія для друку
758

Завдяки співпраці Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи з британською благодійною організацією «Chernobyl Children’s Lifeline» втілюються в життя чимало проектів.


 Один із таких проектів – підтримка малозабезпечених сімей м. Коростеня та Коростенського району. У зв’язку з тим, що ЦСПР населення знаходиться в підпорядкуванні Державної служби в справах ветеранів війни та учасників АТО з січня 2015,  саме зараз цей проект за ініціативи Центру направлений для підтримки сімей учасників АТО. У жовтні з дружнім візитом на  Житомирщині перебувала Сара Дей – представник благодійної організації Великобританії, філії Ашфорд та Ромни Марш. З 2010 року вона підтримує коростенську громаду та надає всебічну допомогу. На даний час фінансову допомогу отримуватимуть чотири сім’ї учасників АТО.


У вересні після вивчення працівниками установи та партнерами з Великобританії побутово-житлових умов багатодітної сім’ї учасника АТО з  с.Поліське було вирішено придбати спальний гарнітур для дітей дошкільного віку. У жовтні цей задум був реалізований – діти отримали комфортні ліжечка для сну та відпочинку.

 

 Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи перейнявся долею сім’ї полоненого військовослужбовця. Після довготривалого перебування в полоні, визволення, поранення, багаточисленних операцій сім’я втратила годувальника. Молода дружина залишилася  з маленькою дитиною на руках у віддаленому селі.  Відвідавши її у вересні, Центр знайшов спосіб, у який можна їй допомогти, – сплатити навчання на отримання прав водія на автомобіль, який залишився після смерті її чоловіка. Спеціалісти ЦСПР населення разом з нашими партнерами відвідали школу ДОСААФ,  де не тільки отримали детальну інформацію про умови, термін та оплату навчання, а й мали змогу поспілкуватися з спеціалістами закладу та ознайомитися із матеріально-технічною базою. Тепер молода жінка проходить навчання при ДОСААФ.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців