Молодіжний кластер органічного бізнесу презентувала Баранівська ОТГ

18.05.2018 16:32 органічний бізнес, Баранівська ОТГ, Житомирщина, молодь Версія для друку
344  

Баранівська ОТГБаранівська міська ОТГ презентувала проект «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об'єднаної територіальної громади».

 

 

Презентація проекту відбулася сьогодні, 18 травня, в прес-центрі Житомирської міської ради.

 

 

Автори проекту розповіли, що в його рамках, спільно з МОН України, відбудеться апробація нового підходу до шкільної програми трудового навчання, коли фокус буде робитися на практичній корисності та майбутній комерціалізації виробів учнів.

 

 

Участь у заході взяли голова Баранівської міської ради Анатолій Душко, директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства» Анатолій Ткачук, команда авторів проекту, представники обласної ради, ОТГ, ЖВРУ «Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування» та журналісти. Також на Skype-зв'язку був член Парламенту Шотландії (2007 – 2016 рр.), експерт з питань сільського розвитку Джим Хьюм, - один із консультантів проекту.

 

 

«Для того, щоб стати успішною громадою ми розпочали зі змін: змінили місцеву символіку, змінили бачення розвитку громади, зрозумівши, що маємо змогу розвивати органічне виробництво, вводити нові підприємницькі ініціативи. І як результат ми маємо можливість сьогодні презентувати проект, котрий буде реалізовуватися за підтримки Європейського Союзу», - розповів Анатолій Душко.

 

 

Спікери обговорили очікувані результати та те, як будуть залучати жителів громади до розвитку розумної спеціалізованої місцевої економіки.

 

 

Довідково. Проект «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об'єднаної територіальної громади» був ініційований у процесі підготовки Стратегії розвитку Баранівської ОТГ для розвитку унікальної конкурентної переваги, втіленої у гаслі «Баранівка – органічний простір». Метою проекту є економічне зростання Баранівської ОТГ на основі розбудови кластерів – екологічно орієнтованими місцевими виробниками, покращенням локального бізнес-клімату та розвитку відповідної інфраструктури.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців