МОЗ інформує про 5 можливостей для медиків: стажування і стипедіальні програми

15.11.2018 11:06 Житомирщина, медики, стажування, навчання, лікарі Версія для друку
97

Українські анестезіологи можуть пройти стажування у Сербії, фахівці з онкології та лабораторної діагностики, клініцисти та медичні сестри - у потужних клініках та дослідницьких інститутах різних країн світу, студенти-медики - здобути ступінь магістра в Нідерландах чи пройти стажування в Кембриджі (Великобританія), а науковці - отримати грант на проведення досліджень у Німеччині.

 

 1.   Стажування для дитячих анестезіологів від Всесвітньої федерації асоціацій анестезіологів, дитяча анестезіологія

 

У 2019 році Всесвітня федерація асоціацій анестезіологів (WFSA) пропонує програму стажування для молодих дитячих анестезіологів з країн Європи у двох найбільших лікарнях Сербії, що спеціалізуються на медичній допомозі матерям і дітям від народження до 18 років (University Children’s Hospital та Institute for Health Protection of Mother and Child of Serbia). В кожній з цих лікарень проводять близько 6000 операцій щороку.

 

Головна мета цієї програми стажування – поліпшити якість анестезії в педіатричній практиці у країнах Східної Європи. Перші два місяці стажування присвячені основам дитячої анестезії, а протягом третього місяця учасники зможуть отримати додатковий досвід: анестезія в кардіології, інтенсивна терапія в педіатрії, місцева анестезія.

 

Подати заявку та пакет необхідних документів потрібно за посиланням на сайті: https://bit.ly/2PP7CnO. За додатковою інформацією можна звертатися до керівника програми: Dr Dusica Simic (drdusica@yahoo.com).

 

Дедлайн подачі заявки: 30 листопада 2018 року

 

Період: 3 місяці (початок стажування 1 квітня 2019 року або 1 липня 2019 року)

 

2.     Двосторонній обмін науковцями від Німецької служби академічних обмінів (DAAD), медичні спеціальності

 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) підтримує обмін науковцями з країнами-партнерами, включно з Україною. Для українських науковців – це чудова можливість отримати досвід навчання та проведення досліджень в Німеччині.

 

До участі у програмі запрошуються науковці, які захистили докторську дисертацію та наразі працюють в університеті або в науково-дослідному інституті у своїй країні, можуть надати перелік своїх публікацій та детальний опис проекту, над яким планують працювати під час обміну.

 

Дедлайн подачі заявки: немає, заявки приймаються протягом року.

 

Період: 1 тиждень – 3 місяці

 

Розмір гранту: 2000 євро для молодших викладачів, викладачів та доцентів, а також 2150 євро – для професорів.

 

Детальніше: daad.de/go/en/stipa50015508   

 

3.     Стипендіальні програми від Амстердамського вільного університету, медичні спеціальності

 

Амстердамський вільний університет (Vrije Universiteit Amsterdam) пропонує різні стипендіальні програми, головна мета яких — поширення наукових знань і підготовка студентів до співпраці в міжнародному середовищі.

 

Українські студенти-медики можуть податися на The Holland Scholarship Programme (HSP) — стипендіальну програму, розраховану на не-резидентів Європейської економічної зони. Для цього необхідно також податися на програму Vu Fellowship Programme, що пропонує здобути ступінь магістра в Нідерландах.

 

Дедлайн подачі заявки: 1 лютого 2019 року.

 

Період: 1-2 роки.

 

Розмір стипендії: від 5000 євро.

 

Детальніше:  https://bit.ly/2B7LD6E

 

4.     Стипендіальна літня дослідницька програма в Кембриджі, Великобританія

 

За підтримки фундації Amgen, літня дослідницька програма Amgen Scholars запрошує успішних студентів з усієї Європи отримати стипендію на 8-тижневе стажування в Кембриджському університеті. Учасники програми матимуть можливість працювати у лабораторії разом з досвідченими науковцями Кембриджського університету, в тому числі з провідними вченими світу. В ході стажування усі учасники отримають цінний практичний досвід та матимуть можливість відвідувати різні семінари, гуртки та заходи.

 

До участі в конкурсі запрошуються студенти 1-3 курсів медичних ЗВО з різних країн Європи. Важливими критеріями для відбору є висока академічна успішність та високий рівень володіння англійською мовою. Попередній досвід організації та проведення науково-дослідної роботи необов'язковий. 

 

Дедлайн подачі заявки: 1 лютого 2019 року.

 

Період: 7 липня - 4 вересня 2019 року.

 

Розмір стипендії: 1280 фунтів стерлінгів. Програма також покриває проживання, частково харчування та витрати на проїзд.

 

Детальніше: https://bit.ly/2K4LPGH   

 

5.     Стипендіальні програми від Міжнародного союзу по боротьбі з онкологічними захворюваннями (UICC-TF), онкологія

 

Метою короткострокових стипендіальних програм від Міжнародного союзу по боротьбі з онкологічними захворюваннями (ориг. the Union for International Cancer Control, UICC)  є забезпечення міжнародного обміну знаннями про онкологічні захворювання (дослідження, профілактика, діагностика, лікування), а також підвищення кваліфікації спеціалістів в цій галузі. Усіх учасників програм заохочують використовувати набуті знання для посилення боротьби з онкологічними захворюваннями в своїх країнах.

 

Участь у програмі можуть брати спеціалісти з онкології та з лабораторної діагностики, клініцисти та медичні сестри, які працюють в онкологічних відділеннях. Заявки студентів та аспірантів медичних ВЗО не приймаються.

 

Дедлайн подачі заявки: немає, заявки приймаються протягом року.

 

Розмір стипендії: до 3400 доларів США (включно з оплатою вартості перельоту та проживання).

 

Період: 1 місяць. Можливо продовжити термін стажування до 2 місяців в разі забезпечення фінансування самим учасником програми або за кошти надані іншою організацією.

 

Детальніше: https://bit.ly/2w1M9Tf

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців