На ремонт перших класів в Чижівській ОТГ спрямували більше 300 тис. грн.

6.08.2018 10:15 Житомирщина, підготовка до нового навчального року, НУШ, Чижівська ОТГ Версія для друку
190

У Чижівській сільській ОТГ Новоград-Волинського району цьогоріч буде 5 перших класів, до яких піде 64 дитини. Наразі проводяться ремонти в приміщеннях для цих учнів. Усі роботи виконуються за рахунок місцевого бюджету.


«За власні кошти проводимо ремонти в перших класах відповідно до нових вимог. Вже закуплено меблі, чекаємо на їх доставку», - розповів голова Чижівської ОТГ Аркадій Ратушнюк.


Понад 300 тис. грн. – вартість ремонту 5 перших класів у чотирьох селах Чижівської ОТГ. Оновлені класи будуть облаштовані відповідно вимог Нової української школи. Кожна така класна кімната матиме кілька зон: навчання, відпочинку, гри, творчої діяльності. Громада вже отримала набори конструкторів LEGO для навчання першачків.


За словами Аркадія Ратушнюка, на ремонт перших класів з місцевого бюджету виділили: 157тис. грн. на два класи в с. Чижівка, 90 тис. грн. в с. Курчицька Гута, 78 тис. грн. в с. Курчиця, 68 тис. грн. в с. Красилівка та 70 тис. грн. в с. Таращанка.


Також голова Чижівської ОТГ повідомив, що ще минулого року всі перші класи, крім одного, забезпечені мультимедійним обладнанням. Тому до початку нового навчального 2018-2019 року планують придбати ще один проектор для першого класу.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців