На розвиток сільського господарства області виділяємо 5,3 млн грн – Ігор Гундич

1.03.2018 17:17 Житомирська область, АПК, розвиток, сільське господарство, жителі, підтримка, кошти, Ігор Гундич Версія для друку
461

У 2018 році на розвиток агропромислового комплексу з обласного бюджету виділяємо 5,3 млн грн. Насамперед кошти будуть спрямовуватись на підтримку жителів сіл та фермерів.

 

Про це зазначив голова ОДА Ігор Гундич під звітної прес-конференції про результати роботи за 2017 рік та планів на 2018 рік. Захід пройшов 26 лютого на масштабному інвестиційному об’єкті – насіннєвому заводі «Монсанто» у Попільнянському районі.

 

«Цьогоріч ми плануємо змінити програму агропромислового розвитку. В першу чергу ми будемо направляти кошти для підтримки жителів сіл, а не бізнесу. Хочеться, щоб люди у селі відчули наш імпульс і почали створювати кооперативи – молочні, по вирощуванню малини, цибулі, часнику тощо. Ми готові як мінімум допомагати саджанцями, якщо це вирощування рослин та культур. Молочним кооперативам готові допомогти у придбанні холодильних установок для очищення і збереження молока. Поки що ми виділяємо 5,3 млн грн на підтримку сільського господарства. Але якщо попит перевищуватиме пропозицію, якщо будуть цікаві ідеї у представників сільського бізнесу, то кошти ми будемо збільшувати», – наголосив Ігор Гундич.

 

За словами голови ОДА, цьогоріч планується розширити напрямки підтримки села. До програми АПК додають 3 нові напрямки – підтримка створення кооперативів, дорадництво, розвиток м’ясо-молочного виробництва.

 

Також Ігор Гундич зазначив, що у 2017 році на підтримку АПК виділено 6,1 млн грн для:

  • майже 300 домогосподарств, які використовують безконтактний спосіб доїння молока – адже отримали доїльні апарати;
  • 3 підприємств, які захистили статус органічного виробництва і отримали сертифікати органічної продукції;
  • 17 підприємств на компенсацію за вирощування льону;
  • 46 підприємств на компенсацію за вирощування гречки.

 

Нагадаємо, що під час прес-конференції Ігор Гундич прозвітував за роботу у 2017 році та анонсував масштабні проекти на 2018 рік.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців