На стадіоні «Полісся» працюють над тренерською та тенісними кортами. ФОТО

17.04.2018 09:50 Житомирська область, стадіон, Полісся, реконструкція, тенісні корти, тренерська, Щебетов Версія для друку
195  

На центральному стадіоні «Полісся» активно працюють над тенісними кортами та тренерською до них, встановлюють огорожі та готують футбольне поле для встановлення підігріву.

 

Про це повідомив сьогодні, 17 квітня, директор департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Щебетов.

 

«Вчора підрядник заливав підлогу у тренерській, яка знаходиться біля тенісних кортів, та засипав пазухи на самих кортах. Зараз влаштовують тимчасову огорожу, проводять підготовчі роботи для прокладання мереж у тренерську, готують основу під плитку перед аркою», – зазначив Роман Щебетов.

 

Також він додав, що вже розвезли пісок по футбольному полю і сьогодні його розрівнюють, щоб підготувати поле для встановлення підігріву. Крім того, вже завезені усі необхідні матеріали для опорядження тренерської і насосної станції.

 

Нагадаємо, бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав проект фінансування накриття трибуни у рамках реконструкції стадіону «Полісся», а за словами голови ОДА Ігоря Гундича, центральний стадіон «Полісся» вже готовий на 60%.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців