На засіданні президії депутати обласної ради погодили питання 7-ої сесії

1.11.2016 16:28 Житомир, сесія обласної ради, президія, Ігор Гундич, питання, порядок денний Версія для друку
471  

46464646Засідання президії обласної ради відбулось сьогодні, 1 листопада.

 

Перед черговою сесією, яка проходитиме 4 листопада, зібрались депутати та голови фракцій, аби разом з керівництвом області обговорити основні та додаткові питання порядку денного.

 

Участь в засіданні взяли голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич, заступники голови ОДА та облради.

 

На засіданні депутати затвердили перелік питань, які будуть винесені на розгляд 7-ї сесії обласної ради сьомого скликання.

 

Серед основних питань: про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік, затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації, розгляд клопотань Державної служби геології та надр України, перейменування населеного пункту Ястребенської сільської ради Брусилівського району та інші.

 

Депутати обласної ради погодили внесення додаткових питань, серед яких –внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення частин, установ Збройних Сил України, Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України в області та надання шефської допомоги, внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної  установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради.

 

Також за пропозиції заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути було прийнято рішення винести на сесію Звернення депутатів Житомирської обласної ради до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України щодо збереження патронажної служби Товариства Червоного Хреста України.

 

Нагадаємо, що сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців